www.archiwum.mnd.pl
facebook profile

Pomóż nam pomagać innym –
Przekaż swój 1%!

KRS: 0000287744

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA.

Ulotka 1% - przód
Ulotka 1% - tył
Dowiedz się więcej
o stowarzyszeniu
Krótko o SLA
PIT 2019
PIT 2019 online

program do wypełniania zeznań podatkowych


LETNIE SPOTKANIE 2012
Dodano 10 Jun 2012

W jego ramach odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków stowarzyszenia, w trakcie którego zostaną wybrane nowe władze oraz odbędzie się dyskusja na temat działalności i planów organizacji. Będą również wykłady związane z szeroką tematyką SLA. Najważniejsza jednak będzie możliwość poznania się ludzi dotkniętych dramatem SLA, czyli chorych, ich rodzin, znajomych, lekarzy, czy fizjoterapeutów. Jesteśmy rozproszeni po całym kraju, dlatego dobrze będzie jeśli raz do roku uda nam się spotkać, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami oraz pomysłami.

Rozumiem, że dla wielu osób przyjazd na to spotkanie byłby niemożliwy z powodów finansowych, dlatego osoby, które chciałyby przyjechać, a mają trudności materialne, proszone są o kontakt ze stowarzyszeniem (mnd-sla@wp.pl). Udzielimy wsparcia w granicach naszych możliwości finansowych, rozpatrując każda prośbę indywidualnie.

Chętnych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu prosimy o zapowiedzenie się choćby krótkim mailem, tak abyśmy mogli odpowiednio się przygotować.

Dziękujemy i zapraszamy!

 

Komentarze...
Powered by CuteNews
SLA
MND